Konsultacja – projektu strategii rozwiązywania problemów społecznych dla Powiatu Wolsztyńskiego na lata 2017 – 2027

Zarząd Powiatu Wolsztyńskiego ogłasza przeprowadzenie konsultacji w sprawie projektu: „Strategia rozwiązywania problemów społecznych dla Powiatu Wolsztyńskiego na lata 2017 – 2027” celem zapoznania się i wniesienia ewentualnych uwag.

Uwagi można wnosić za pomocą formularza konsultacji (załącznik poniżej), na adres e – mail: m.burzynska@powiatwolsztyn.pl bądź osobiście w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie, przy ul. 5 Stycznia 5 (pok. 35). Więcej szczegółów w plikach do pobrania.

Uchwała Strategia

Projekt Strategia