Szkolenie dla osób zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie zorganizowało w dniu 8 września 2017 r. szkolenie dla osób zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Szkolenie prowadził Pan Tomasz Posłuszny – pedagog, edukator, specjalista i superwizor w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie, z ramienia Fundacji PCPS – Poznańskiego Centrum Profilaktyki Społecznej.

W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele Ośrodków Pomocy Społecznej z Wolsztyna, Siedlca oraz Przemętu, Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, kuratorzy reprezentujący Sąd Rejonowy w Wolsztynie oraz funkcjonariusze Policji z terenu Powiatu.

Szkolenie miało charakter warsztatowy i prowadzone było na podstawie studium indywidualnych przypadków.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony Poznańskiego Centrum Profilaktyki Społecznej www.przemoc.edu.pl, gdzie można znaleźć wiele cennych informacji dotyczących problemu przemocy w rodzinie.