Spotkanie przy ognisku rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej

W dniu 29 września 2017 r. z inicjatywy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie odbyło się ognisko integracyjne. W imprezie uczestniczyły rodziny zastępcze z dziećmi, podopieczni i pracownicy Domu Dziecka „DROGA” w Wolsztynie oraz pracownicy działu pieczy zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie. Swoją obecnością zaszczycił zebranych Pan Janusz Frąckowiak Starosta Wolsztyński.

Celem zorganizowanego ogniska była nie tylko wspólna zabawa ale przede wszystkim integracji rodzin zastępczych. W trakcie imprezy rodziny mogły porozmawiać o doświadczeniach oraz pochwalić się sukcesami. Także i my mieliśmy okazję spotkać się z rodzicami zastępczymi i ich podopiecznymi w innej sytuacji niż zazwyczaj. Liczymy na kolejne spotkanie.