Nabór wniosków w ramach Pilotażowego Programu „Aktywny Samorząd” – MODUŁ I – likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie informuje, że od dnia 14 maja 2018 roku rozpoczyna się nabór wniosków w ramach realizacji Modułu I i pilotażowego programu „Aktywny samorząd”.

Druki wniosków dostępne są w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie przy ul. 5 Stycznia 5, pok. 15 oraz na stronie pcpr.powiatwolsztyn.pl w zakładce DRUKI DO POBRANIA.

Wnioski należy składać w terminie: od dnia 14 maja 2018 r. do dnia 30 sierpnia 2018 r.