Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W dniu 09 czerwca br. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie oraz Dom Dziecka „DROGA” w Wolsztynie pod patronatem Starosty Wolsztyńskiego zorganizowało Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, w którym udział wzięły rodziny zastępcze z terenu Powiatu Wolsztyńskiego wraz z podopiecznymi, kandydaci na rodzinę zastępczą oraz wychowankowie Domu Dziecka „DROGA” w Wolsztynie.
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy wieloletnimi rodzinami zastępczymi a kandydatami.
Podczas pikniku towarzyszyło nam wiele atrakcji m. in. dmuchane zamki, zabawy
z animatorem, malowanie twarzy, zumba oraz turniej piłki nożnej. Odbyły się również konkursy, gdzie każdy z uczestników otrzymał wspaniałe upominki.
Dyrektor oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie dziękują za wsparcie przy organizacji pikniku. Szczególne podziękowania kierowane
są do:
Starostwa Powiatowego w Wolsztynie,
Lech Poznań Football Academy Grom Wolsztyn,
Zuzia Bis s.c. Hurtownia warzyw, owoców, art. spożywczych w Wolsztynie,
Rakpol – Dystrybucja Sp. zo.o. w Rakoniewicach,
Piekarnictwo Edward Dominiczak w Starym Widzimiu,
Słomiński Rzeźnictwo w Kaszczorze,
Szwarc Rzeźnictwo – Wędliniarstwo w Poświętnie.