SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie zorganizowali 14 grudnia 2018 r. coroczne Spotkanie Mikołajkowe, w którym wzięły udział rodziny zastępcze z podopiecznymi oraz wychowankowie Domu Dziecka DROGA w Wolsztynie z wychowawcami.
Dzięki wspaniałej hojności sponsorów mogliśmy zapewnić uczestnikom zabawę w Centrum rozrywki Fala Park, gdzie dzieci i młodzież mogli skorzystać z sali zabaw, ścianki wspinaczkowej lub zagrać w kręgle.  Oczywiście zawitał do nas Mikołaj z drobnymi upominkami dla dzieci, a rodzice zastępczy otrzymali drzewka świąteczne  ufundowane przez Starostę Wolsztyńskiego.
Wspólnie odśpiewaliśmy kolędy przy znakomitym akompaniamencie Pana Mariusza i Pani Alicji.
Spotkanie było też okazją do podsumowania konkursu plastycznego „Moje rodzinne miejsce” pod patronatem Starosty Wolsztyńskiego. Pani Anna Białek wręczyła dyplomy i nagrody zwycięzcom w trzech kategoriach: klas I-III, IV- VI oraz VII-VIII.
Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za przybycie i stworzenie niezapomnianej atmosfery.
Dziękujemy także sponsorom za przekazane środki finansowe. Dzięki otrzymanym funduszom mogliśmy nie tylko zorganizować spotkanie, ale także planujemy wyjazd do kina dla naszych podopiecznych.