Dzień Pracownika Socjalnego

W dniu 20 listopada 2019 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie odbyło się spotkanie przedstawicieli instytucji pomocy społecznej z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.
Wśród zaproszonych gości znalazły się : S.  Monika Bielecka – Dyrektor DPS z Wielkiej Wsi, s. Elżbieta Perka – Dyrektor DPS w Wolsztynie, p. Sylwia Kusior – Dyrektor OPS w Wolsztynie, p. Barbara Ścigała – Dyrektor GOPS w Przemęcie, p. Beata Wieczorek – Dyrektor OPS w Siedlcu oraz oczywiście z ramienia gospodarza p. Anna Białek  – Dyrektor PCPR, a także przedstawiciele pracowników tych jednostek.
Starosta Wolsztyński p. Jacek Skrobisz  złożył wszystkim  Paniom życzenia oraz wręczył kwiaty na dowód uznania ich trudnej pracy.
Spotkanie jak zwykle przebiegło w wyśmienitej atmosferze i dało możliwość wymiany doświadczeń  z zakresu szeroko rozumianej pracy socjalnej.