Mikołajki

W dniu 12 grudnia 2019 r.  Mikołaj spotkał się z dziećmi i ich opiekunami zastępczymi z terenu Powiatu Wolsztyńskiego oraz wychowankami Domu Dziecka DROGA. Starostę Jacka Skrobisza reprezentowała Joanna Przybyła, kierowniczka wydziału organizacyjnego w urzędzie powiatowym. Ponieważ wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne, Mikołaj przekazał im prezenty. Święty oraz Jego pomocnik Anioł Jacek odśpiewali także ze wszystkimi  kilka kolęd. Każda z rodzin dostała w prezencie od starosty świąteczną choinkę i kalendarz na 2020 rok.
Dzięki  wielkiemu sercu  sponsorów dzieci oraz rodziny zastępcze mogły miło spędzić czas w Centrum Rozrywki Fala Park.  Przekazane środki finansowe zostaną także przekazane na wyjazd do kina. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.
Świąteczne spotkanie było też okazją do wręczenia nagród za konkurs plastyczny „Rodzinny Portret”, zorganizowany przez PCPR.