Spotkanie Wigilijne

W dniu 21.12.2019 r. odbyło się Spotkanie Wigilijne w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Domu Dziecka DROGA w Wolsztynie. W przygotowania zaangażowani byli wszyscy wychowankowie placówki wraz z wychowawcami. Pięknie przystrojona sala, świątecznie nakryty stół i blask świec dodawały uroku oczekiwaniu  na gości. Wszystkie dzieci z radością powitały Pana Starostę Wolsztyńskiego, Pana Burmistrza Wolsztyna, rodziny zaprzyjaźnione oraz przybyłych wolontariuszy i innych gości. Uroczyste spotkanie rozpoczęło się prezentacją przygotowaną przez wychowanków podsumowującą 2019 rok, która zakończyła się podziękowaniami dla wszystkich osób wspierających placówkę rzeczowo ale przede wszystkim duchowo i wychowawczo. Gościem specjalnym był gwiazdor, który wraz z Aniołem przyniósł dzieciom prezenty. Całemu spotkaniu towarzyszył akompaniament gitary i wspólne śpiewanie kolęd pod opieką Pani Joanny Orwat-Mikołajczak. Na samym końcu był czas na rozmowy przy stole i radość z możliwości bycia razem.

Wszyscy Wychowankowie oraz Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie, Dom Dziecka DROGA pragną jeszcze raz podziękować wszystkim Aniołom obecnym z nimi w 2019 roku. Życzymy, żeby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.