Ogranicz do minimum wizyty w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem i jego dynamicznym wzrostem   od 16 marca 2020 r. do odwołania  znacznie ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwienia spraw w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie.

Kontakt z pracownikami wyłącznie telefoniczny i mailowy:

dyrektor: 661 390 991  pcpr@powiatwolsztyn.pl

Dział obsługi osób niepełnosprawnych: 669 096 701

Zespół pieczy zastępczej:

Magdalena Burzyńska 605 411 971

Klaudia Nolka 693 992 320

Katarzyna Rzeźniczak 605 287 056

Pisma/wnioski proszę dostarczać pocztą tradycyjną lub na e-maila: pcpr@powiatwolsztyn.pl.
Wizyta w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie  tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Przypominamy, że osoby niepełnosprawne mają możliwość załatwienia wszystkich spraw związanych
z dofinansowaniem ze środków PFRON przez Internet za pomocą Systemu Obsługi Wsparcia (SOW). Wnioski o dofinansowania turnusów rehabilitacyjnych, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych można składać elektronicznie. Składając wniosek w SOW osoba niepełnosprawna oszczędza czas i może to zrobić bez wychodzenia z domu, bez zbędnych kolejek i bez straty czasu. Należy tylko pamiętać, by założyć Profil Zaufany na platformie ePUAP.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.