Ogranicz do minimum wizyty w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem i jego dynamicznym wzrostem   od 16 marca 2020 r. do odwołania  znacznie ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwienia spraw w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie.

Kontakt z pracownikami w pierwszej kolejności telefoniczny (68) 384 35 02 i mailowy:

Dyrektor: 661 390 991,  pcpr@powiatwolsztyn.pl , (68) 384 35 02 w.16

Dział obsługi osób niepełnosprawnych: 669 096 701  lub (68) 384 35 02 w.12

Zespół pieczy zastępczej (68) 384 35 02 w.13

Pisma/wnioski proszę dostarczać pocztą tradycyjną, na e-maila: pcpr@powiatwolsztyn.pl lub pozostawić w specjalnej skrzynce wystawionej przed drzwiami PCPR.
Wizyta w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie  tylko w uzasadnionych przypadkach z zachowaniem środków ostrożności tj. maseczka, rękawiczki jednorazowe oraz zachowanie 2 m odstępu – przez cały okres wizyty należy pozostawać w maseczce i rękawiczkach. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników PCPR proszę w pierwszej kolejności ustalić poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, czy wizyta jest konieczna, a jeśli tak, jakie dokumenty powinni Państwo mieć ze sobą.

Przypominamy, że osoby niepełnosprawne mają możliwość załatwienia wszystkich spraw związanych
z dofinansowaniem ze środków PFRON przez Internet za pomocą Systemu Obsługi Wsparcia (SOW). Wnioski o dofinansowania turnusów rehabilitacyjnych, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych można składać elektronicznie. Składając wniosek w SOW osoba niepełnosprawna oszczędza czas i może to zrobić bez wychodzenia z domu, bez zbędnych kolejek i bez straty czasu. Należy tylko pamiętać, by założyć Profil Zaufany na platformie ePUAP.

 

Godziny otwarcia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie do odwołania:

Poniedziałek – piątek godz. 7.30-15.30

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.