Szkolenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie zorganizowało w dniu 6 października 2021 r. szkolenie „Kryzys samobójczy- jak pomagać” dla osób zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Szkolenie poprowadziła pani Anita Lewandowska- psycholog, interwent kryzysowy oraz terapeutka systemowa w trakcie certyfikacji, która pracuje w Punkcie Interwencji Kryzysowej oraz w Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu.

W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele Ośrodków Pomocy Społecznej z Wolsztyna, Siedlca oraz Przemętu, kuratorzy reprezentujący Sąd Rejonowy w Wolsztynie, funkcjonariusze Policji z terenu Powiatu oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie.