Świąteczne spotkanie dla rodzin zastępczych

09 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie dla rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu 🎄 Wspólnie poczuliśmy magię zbliżających się świąt… Spotkanie odbyło się Wolsztyńskim Domu Kultury w pięknej sali „Bez atu”- za której udostępnienie serdecznie dziękujemy panu Dyrektorowi Jarosławowi Świrszcz. Bardzo dziękujemy panu Wicestaroście Wolsztyńskiemu Mariuszowi Silskiemu za poświęcony czas, piękne życzenia i wspólne kolędowanie oraz za przygotowane wspólnie ze Starostą Wolsztyńskim panem Jackiem Skrobiszem pięknych drzewek oraz kalendarzy dla naszych rodzin ❣️Był też Mikołaj… który przyjechał w wieeeeeeeeelkim stylu 🤩 z torbą pełną prezentów 🙂 Dzieci podczas spotkania miały możliwość brać udział w warsztatach zdobienia pierników:) Warsztaty przeprowadziła pani Iwona Nowak – Piernikowe_love, która tworzy piernikowe arcydzieła! Dziękujemy za poświęcony czas ❤ To był naprawdę dooobry czas i śmiało można powiedzieć, że spędzony w rodzinnej atmosferze 🥰 I przede wszystkim dziękujemy naszym rodzinom za przyjęcie zaproszenia, ponieważ to każdy z Was tworzy tę wyjątkową atmosferę.