Szkolenie „Zapobieganie przemocy seksualnej w rodzinie”

01.12.2023 r. tut. Centrum przy współpracy ze Stowarzyszeniem Lords zorganizowało szkolenie dla instytucji pomocowych z terenu Powiatu Wolsztyńskiego. Tematem szkolenia było „Zapobieganie przemocy seksualnej w rodzinie.” W spotkaniu brało udział łącznie 35 osób, przedstawiciele: Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolsztynie oraz w Siedlcu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemęcie, Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej, Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie, Posterunków Policji w Siedlcu i w Przemęcie oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie, Domu Dziecka „DROGA”. Szkolenie było prowadzone przez Panią Psycholog, Seksuolog Agnieszkę Świątek- Harm.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział ,prowadzącej za rzetelną wiedzę, którą będziemy wykorzystywać w swojej pracy zawodowej❤Stowarzyszeniu Lords za perfekcyjne przygotowanie szkolenia oraz Staroście Wolsztyńskiemu za udostępnienie sali sesyjnej.🙏