Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Podziel się tym co masz – podaruj dom”.

Miło nam poinformować, że podsumowaliśmy konkurs plastyczny pt. „Podziel się tym co masz – podaruj dom”, który ogłosiliśmy w miesiącu październiku. W tym roku do konkursu wpłynęły 92 prace spełniające wymagania regulaminu.

W dniu 01 grudnia 2023 roku spotkało się jury w składzie:

Anna Białek – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie

Violetta Perz – nauczyciel

Kinga Dechnik – pracownik Starostwa Powiatowego w Wolsztynie

Magdalena Kotlarska – pracownik administracji w Powiatowym Centrum  Pomocy Rodzinie

Jury dokonujące oceny prac miało trudne zadanie, gdyż prace były wyjątkowe, ciekawe, piękne i oryginalne.

Pragniemy podziękować Szkołą Podstawowym w: Obrze, Chobienicach, Buczu, Siedlcu, Kębłowie, Tuchorzy, Szkole Podstawowej nr 5 w Wolsztynie, Szkole Podstawowej nr 3 w Wolsztynie, Szkole Podstawowej nr 1 w Wolsztynie, Niepublicznej Szkole Podstawowej BLOOM w Wolsztynie.

Poniżej przedstawiamy prace nagrodzone i wyróżnione:

Kategoria I – uczniowie klas I-III

I miejsce kategoria I – Jakub Majorczyk kl. I, Szkoła Podstawowa w Buczu

Wyróżniono prace następujących autorów:

Nina Nowak – kl. I, Szkoła Podstawowa w Buczu

Miłosz Stachowiak – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kębłowie

Agata Niemyt – kl. III, Szkoła Podstawowa nr. 3 w Wolsztynie

Kategoria II – uczniowie klas IV-VI

I miejsce kategoria II – Olga Janek kl. IV, Szkoła Podstawowa nr. 3 w Wolsztynie

Wyróżniono prace następujących autorów:

Zuzanna Kowalska – kl. VI, Szkoła Podstawowa nr. 3 w Wolsztynie

Martyna Lewandowska – kl. IV, Szkoła Podstawowa w Chobienicach

Kategoria III – uczniowie klas VII – VIII

I miejsce kategoria III – Paulina Popiół kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Chobienicach

Wyróżniono następującą pracę:

Julia Janczewska – kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Chobienicach

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursie. Składamy serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w przygotowanie tak pięknych prac a szczególne gratulacje składamy wygranym.