Dzień rodzicielstwa zastępczego

W dniu 30 sierpnia br. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie Dom Dziecka „DROGA” w Wolsztynie zorganizowało Dzień Rodzicielstwa Zastępczego oraz zakończenie lata w którym udział wzięły rodziny zastępcze z terenu Powiatu Wolsztyńskiego wraz z podopiecznymi  oraz wychowankowie Domu Dziecka „DROGA” w Wolsztynie.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy rodzinami zastępczymi. Podczas festynu towarzyszyło nam wiele atrakcji między innymi zabawy z animatorem, malowanie twarzy, puszczanie baniek oraz trening piłki nożnej. Odbyły się również konkursy, gdzie każdy z uczestników otrzymał wspaniałe upominki. Każdy z gości mógł poczęstować się kiełbasą z grilla oraz domowymi wypiekami.

W uroczystości wziął udział Starosta Wolsztyński Jacek Skrobisz, który złożył życzenia i podziękowania rodzinom zastępczym za ich pracę i wysiłek włożony w sprawowanie opieki i wychowanie dzieci. Dzieciom przekazał słodki upominek.

Dyrektor oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie serdecznie dziękują za przybycie oraz aktywne uczestnictwo.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.